Guess my name

Типотинава што ја гледате на сликава доаѓа од Камерун и живее еден спрат над мене. Женет е со германка за документи, моментално у процедура за развод, насабајлечки чисти подови, а претпладне и попладне студира за медицинска сестра. Сето ова е таксират на многу странски студенти во Германија. Тогаш што е интересното кај типчево? Неговото име!!! Знаете како се вика?


ЏОН КЕНЕДИ!!!

П.С. Носи многу сексиљава бела чорапа со аутфитов, што за жал на сликава не се гледа.

CONVERSATION

12 comments:

Bojan said...

Тозија,

И во некои наши општини има луѓе со многу препознатливи имиња како Касандра, Џани Версаче и Бил Клинтон.. Само незнам дали и они имаат бели чорапи.

Поздрав,
Дуди

Јована Тозија said...

Да бидам појасна

Име: Џон
Презиме: Кенеди

Значи не е Џани Версаче Бајрами или слично... клот!!! Џон Кенеди. Замисли се раѓа бебево и мајката вика ти и онака се презиваш Кенеди, ај да те крстам Џон...

Bojan said...

Немој да ти го вадим последниот ни пописот. Гарантирам има со лопата да ги ринеш - и татко му се вика Рузвелт :D

Un said...

прашај го дали ми треба виза за Камерун =))

Unknown said...

hahaha ... bela corapa na se' ide. Isto kako teget corapa :)

Sjoberg Anna said...

Мојата приказна е веројатно типична, но најдов решение за решавање на мојата врска криза. Мојот сопруг падна во афера со друга жена на работа и ме остави.
Јас ја добив програмата за каење на брак со духовен отец, ментор и исцелител. неколку дена по ручекот на правописот,
Тој можеше да го врати мојот сопруг до мене, тоа беше изненадување за мене, дури не можам да објаснам како сето тоа се случи,
тоа функционира како што ми вети.
Мојот сопруг беше првобитната, но мојот сопруг Андерсон се враќаше дома за да се извини и побара од мојата прошка, денес сме посреќни од кога и да е порано, работите стануваат сè подобра, интересна и слатка.
Не можев да го сторам тоа без помош на оваа Баба. Јас ќе се откажав и верував дека затоа што мојот сопруг се видел некој друг, тогаш рече дека сме готови. По лансирањето на Љубовта магија, мојот сопруг ме викаат на мобилен телефон и тој се врати дома еден ден потоа.
Благодарен сум, му препорачувам на секој што има проблеми со бракот или врските за решавање на проблемот денес брзо да се консултира со овој духовен ритам за да се врати поранешната љубов, ве молиме нема потреба да се двоумете да испратите e-mail порака dr.oduduwaspellcaster@gmail.com
Тел: +13019658857.
Денес сите ваши грижи ќе бидат завршени. ова е моќна намера која толку многу верувам дека ќе му помогне на некој тука, бидејќи верувајте ми знам како се чувствува.
* Љубов магии Win-Back екс љубовник
* Успех и промоција магија магија
* среќен шарм - БИЗНИС СТАР
* одделенија - ЗАШТИТНА КУКА
* проклетство резолуција
* духовно чистење
* магија на плодноста - ФРУТИ НА ЖЕНИТЕ
* декрет за магија, SPELL LOTTERY & WIN-GAMES SPELL

MARKO said...

Ako se pitate kako vratiti bivsu ljubav a da pritom nemate vise nikakvog kontakta sa tom osobom, zbog ucestalih svadja, netrpeljivosti, preljube ili je jednostavno je dosao kraj veze. ne, nije kraj, kraj je samo ako to vi zelite, ako zelite da vratite Vasu ljubav i nastavite ispocetka, Ljubavna magija na daljinu Vam moze pomoci. Vracanje voljene osobe magijom ili Hodziim zapisom je veoma uspesno I nema negativnih posledica. Ljubavna magija je inace i crvena magija, crveno je simbol srece. Mnogi brakovi i veze sirom sveta i za to je zaslusna Ljubavna magija koja ako je pravi znalac zna dobro uraditi ucinice Vas srecnim i za tren oka baciti u zagrljaj Vama dragoj osobi.+385996568902 viber wcp

silvana said...

Ako se pitate kako vratiti bivsu ljubav a da pritom nemate vise nikakvog kontakta sa tom osobom, zbog ucestalih svadja, netrpeljivosti, preljube ili je jednostavno je dosao kraj veze. ne, nije kraj, kraj je samo ako to vi zelite, ako zelite da vratite Vasu ljubav i nastavite ispocetka, Ljubavna magija na daljinu Vam moze pomoci. Vracanje voljene osobe magijom ili Hodziim zapisom je veoma uspesno I nema negativnih posledica. Ljubavna magija je inace i crvena magija, crveno je simbol srece. Mnogi brakovi i veze sirom sveta i za to je zaslusna Ljubavna magija koja ako je pravi znalac zna dobro uraditi ucinice Vas srecnim i za tren oka baciti u zagrljaj Vama dragoj osobi.evo broke akin nekom treba
...+385996568910 viber wcp

silvana said...

Ako se pitate kako vratiti bivsu ljubav a da pritom nemate vise nikakvog kontakta sa tom osobom, zbog ucestalih svadja, netrpeljivosti, preljube ili je jednostavno je dosao kraj veze. ne, nije kraj, kraj je samo ako to vi zelite, ako zelite da vratite Vasu ljubav i nastavite ispocetka, Ljubavna magija na daljinu Vam moze pomoci. Vracanje voljene osobe magijom ili Hodziim zapisom je veoma uspesno I nema negativnih posledica. Ljubavna magija je inace i crvena magija, crveno je simbol srece. Mnogi brakovi i veze sirom sveta i za to je zaslusna Ljubavna magija koja ako je pravi znalac zna dobro uraditi ucinice Vas srecnim i za tren oka baciti u zagrljaj Vama dragoj osobi.evo broke akin nekom treba
...+385996568910 viber wcp

silvana said...

Ako se pitate kako vratiti bivsu ljubav a da pritom nemate vise nikakvog kontakta sa tom osobom, zbog ucestalih svadja, netrpeljivosti, preljube ili je jednostavno je dosao kraj veze. ne, nije kraj, kraj je samo ako to vi zelite, ako zelite da vratite Vasu ljubav i nastavite ispocetka, Ljubavna magija na daljinu Vam moze pomoci. Vracanje voljene osobe magijom ili Hodziim zapisom je veoma uspesno I nema negativnih posledica. Ljubavna magija je inace i crvena magija, crveno je simbol srece. Mnogi brakovi i veze sirom sveta i za to je zaslusna Ljubavna magija koja ako je pravi znalac zna dobro uraditi ucinice Vas srecnim i za tren oka baciti u zagrljaj Vama dragoj osobi.evo broke akin nekom treba
...+385996568910 viber wcp

Marija said...

Zeli ovim putem da zahvalim jednoj starijoj zeni po imenu dana koja mi je pomogla u vezi braka... imala sam jako puno problema u braku ali nismo znali razlog tome.. i resila sam da se obratim nekom ko mi moze zasigurno pomoci u tome.. ova zena nije prevarant i stvarno poomaze mnogima je pomogla .. a meni je spasila BRAK i mnogo sam srecna sada zahvaljujuci njoj dobili smo bebu.. da nije nje ja sada nebi imala ocu srecu oko sebe. javite se njoj na viber 
+381 60 31 01161

Marija said...

Zeli ovim putem da zahvalim jednoj starijoj zeni po imenu dana koja mi je pomogla u vezi braka... imala sam jako puno problema u braku ali nismo znali razlog tome.. i resila sam da se obratim nekom ko mi moze zasigurno pomoci u tome.. ova zena nije prevarant i stvarno poomaze mnogima je pomogla .. a meni je spasila BRAK i mnogo sam srecna sada zahvaljujuci njoj dobili smo bebu.. da nije nje ja sada nebi imala ocu srecu oko sebe. javite se njoj na viber 
+381 60 31 01161

Back
to top